• 0

İade & İptal İşlemleri

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? 

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 (on dört) gün içerisinde, iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, fatura ile birlikte gelen iade formunu eksiksiz doldurarak ARAS KARGO ile "Ayze Giyim Tekstil" firmamıza ait olan "1818648851609 " müşteri numarasına tarafımıza geri gönderebilirsiniz.

 

İade Adresimiz:

AYZE GİYİM TEKSTİL Tevfik Bey Mah. 2. Çeşme Sok. No 22/A Sefaköy Küçükçekmece /İstanbul

 

İade işlemleri:

happinessistanbul.com'dan alınan ürünlerin cayma hakkı süresi  3 iş günüdür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecektir. 

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 gün içerisinde kredi kartınıza yansır. Havale ile ödeme yapılması durumunda en geç 5 iş günüdür. 

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız